Úmysl modlitby farnosti

Prosme za ty, kteří rozhodují o veřejných záležitostech.

Evangelická církev metodistická v Brně srdečně zve na přednášku a diskusi s tématem Lidé a zemětřesení, zemětřesení a lidé - o dlouhé cestě lidí za poznáním zemětřesení, ale i světa, ve kterém žijí, a vlastně i sama sebe. Koná se v neděli 11. listopadu od 18 hodin v ekumenickém centru Archa, Lýskova ulice. Přednáší Josef Havíř, seismolog MU Brno. 

Prázdninovou biblickou školu Vacation Bible School pořádá Sbor Evangelické církve metodistické v Brně ve dnech 9. -13. 7. 2018 v ekumenickém centru Archa, Lýskova ulice, Brno-Bystrc. Program je určen pro předškolní děti a jejich doprovod i pro školní mládež. Znalost angličtiny není nutná.  Společný program pro všechny věkové kategorie začíná vždy v 9 h a končí okolo 12 h. Hry, písničky a povídání na biblická témata připravují  metodisté z USA. Další informace www.vacation-bible-school.webnode.cz, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky 732 491 494.

V rámci „badatelského odpoledne“ proběhne ve středu 2. května od 15:15 h na katedře sociologie (Joštova 10, Brno) představení knihy Barbory Spalové „Laici a klerici v české katolické církvi“. Přednáška s diskuzí zájemcům představí sedm různých prostředí v české katolické církvi a pokusí se reflektovat vztahy a spolupráci mezi kleriky a laiky. Více informací najdete v příloze. 

Attachments:
Download this file (Brno_Badatelske odpoledne.pdf)Brno_Badatelske odpoledne.pdf[ ]57 kB

Nejbližší bohoslužby

  

Pozvánky

Pozvánky