Úmysl modlitby farnosti

Prosme za ty, kteří rozhodují o veřejných záležitostech.

Tříkrálová sbírka se bude konat ve dnech 1. – 14. ledna 2019 také v naší farnosti.  Pokud byste chtěli přihlásit vaše děti nebo se i sami zapojit, ozvěte se nám prosím e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Krátká informační schůzka pro vedoucí tříkrálových skupinek se koná ve středu 19. prosince v 18:45 h na faře. Uvítáme také všechny, kdo si zatím koledovat netroufají, ale rádi by se o sbírce v naší farnosti více dověděli.  Těšíme se na vaše nové podněty a nápady. 

Pokud byste rádi podpořili projekt Adopce na dálku, můžete namalovat vánoční pohlednice, upéct perníčky nebo vytvořit drobné vánoční dekorace a vše odevzdat třetí neděli adventní (16. 12.) před kostelem.  V tento den pak budete mít příležitost dobrovolným příspěvkem pomoci k zaplacení školného na další školní rok našim adoptovaným indickým dětem. Děkujeme všem, kteří toto vše připravujete.

Farní charita pořádá sbírku vánočního cukroví a finančních prostředků pro potřebné v naší farnosti v neděli 23. prosince před každou dopolední mší svatou v předsíni kostela. Večer už se vybírat nebude. Prosíme ochotné farníky, kteří by se chtěli podílet na roznosu cukroví, aby se dostavili rovněž v neděli 23. 12. kolem 11. hodiny na faru, kde dostanou balíček s adresou. 

 

V neděli 15. dubna se koná národní sbírka na pomoc při obnově domovů obyvatel zemí Středního a Blízkého východu. Tato sbírka je vyhlášena rozhodnutím plenárního zasedání ČBK a je možné se do ní zapojit také prostřednictvím složenky v Katolickém týdeníku (KT 15) nebo přispět přímo na účet 55660022/0800 s variabilním symbolem 182. Více informací naleznete na nástěnce v předsíni kostela či na webu Charity Česká republika.

Nejbližší bohoslužby

  

Pozvánky

Pozvánky