Společenství maminek s malými dětmi se schází každé pondělí od 9:30 do 11 hodin v Arše. V příloze najdete program na měsíc duben.

Na pondělí 8. dubna připravují maminky – lékařka a medička - program na téma „Základy první pomoci u malých dětí v přírodě nebo v domácnosti“. Srdečně zveme všechny rodiče z farnosti, kteří by měli o dané téma zájem.

Attachments:
Download this file (Archa_program duben_2019.pdf)Archa_program duben_2019.pdf[ ]852 kB

Okolím Svratky

Úterý 5. března; sraz v 8.30 hodin - dopravní uzel ZOO, odjezd tramvají č.1 v 8.35 hodin. Celkem 4 km, prakticky bez převýšení.

Z Říčanské na Rakovec

Úterý 12. března; sraz v 8.30 hodin, dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 52 v 8.36 hodin. Celkem 6,5 km bez enormních převýšení.

Křížová cesta Chudčice

Úterý 19. března; sraz v 8 hodin – dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 303 do Veverské Bítýšky v 8 hodin 14 minut. Celkem 7,9 km místy dosti náročným terénem.

Okolím Kohoutovic

Úterý 26. března; sraz v 8.20 hodin – dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 50 v 8 hodin 28 minut. Celkem 4 km nenáročným terénem.

Na vycházky zvou Stanislav Pokorný a František Zajíček

Klub seniorů od svatých Janů vás zve na křížovou cestu do Chudčic. Sraz v úterý 19. března v 8 h - dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 303 do Veverské Bítýšky v 8:14 h. Ujdeme celkem 7,9 km místy dosti náročným terénem. Kancionál s sebou.

Tatínkové s dětmi z bystrcké farnosti -  Slůňata - zvou na akci "Po cestách hrdelního práva", která proběhne v neděli 24. března. Čeká nás střelba lukem do 3D terčů na lukostřelnici Tišnov, příp. rozhledna (trasa 6-8 km). Sraz v 9:45 na zastávce Bystrc, Nám. 28. dubna (odjezd trolejbusu v 9:49) - vlak Královo Pole směr Tišnov (10:31). S sebou oblečení do přírody, jídlo a pití na celý den, kdo má - luky a šípy. Návrat do Bystrce do 18 hod. www.slunata.com

Popeleční středa (letos 6. března) je dnem dnem přísného postu. Mše svatá s udělováním popelce bude sloužena v Arše v 16:30 h a v kostele v 18 h.

Křížovou cestu se budeme modlit v postní době vždy ve středu, v pátek a v neděli půl hodiny před večerní mší svatou v kostele. Ve středu a v pátek předčítají farníci, v neděli lektoři. Prosíme vás o službu pro ostatní – zapište se k předčítání. Rozpis najdete v sakristii. Zapojit se mohou jednotlivci, manželé i společenství. 

Číst dál...

Třetí letošní cestovatelský podvečer bude na téma „Putování po vojenských opevněních“. Nenechte si ujít povídání s bystrckým farníkem Pavlem Viznerem, který se již mnoho let intenzivně zajímá o vojenskou historii.  Koná se v neděli 10. března od 17 hodin v Arše. 

Číst dál...

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na únor 2019 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program únor_2019.pdf)Archa_program únor_2019.pdf[ ]184 kB