Klub seniorů od svatých Janů vás zve na křížovou cestu do Chudčic. Sraz v úterý 19. března v 8 h - dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 303 do Veverské Bítýšky v 8:14 h. Ujdeme celkem 7,9 km místy dosti náročným terénem. Kancionál s sebou.

Třetí letošní cestovatelský podvečer bude na téma „Putování po vojenských opevněních“. Nenechte si ujít povídání s bystrckým farníkem Pavlem Viznerem, který se již mnoho let intenzivně zajímá o vojenskou historii.  Koná se v neděli 10. března od 17 hodin v Arše. 

Číst dál...

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na únor 2019 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program únor_2019.pdf)Archa_program únor_2019.pdf[ ]184 kB

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na leden 2019 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program leden_2019.pdf)Archa_program leden_2019.pdf[ ]175 kB

Zveme všechny farníky na farní ples, který se uskuteční 1. března v salesiánské oratoři v Žabovřeskách. Vstupenky je možné už nyní zakoupit online na stránce www.tickin.cz a v únoru vždy po deváté a desáté nedělní mši svaté na faře. Do 10. února jsou lístky se slevou. Pokud můžete přispět darem do tomboly, budeme rádi, když ho donesete na faru nebo se ozvete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací také najdete na www.signaly.cz/farpl.

Zveme vás na sváteční setkání u živého betléma, které se uskuteční v úterý 25. prosince od 16 h na náměstí 28. dubna u kostela.  Společně si zazpíváme vánoční koledy a můžete se těšit na setkání se svatou rodinou. Do průvodu k jesličkám se mohou zapojit všichni příchozí (děti i dospělí) v pastýřském oblečení s dary pro Ježíška (cukroví a ovoce pro potřebné spoluobčany).

Adventní duchovní obnova se uskuteční v sobotu 8. prosince 2018 v kostele v Bystrci. Obnovou bude provázet P. Pavel Kafka. Téma: Sedmero hlavních hříchů. Není třeba se předem přihlašovat. V době mezi přednáškami bude na faře připraveno malé občerstvení.

Program:

8:30 – 9:00 1. přednáška

9:00 – 10:00 osobní modlitba, rozjímání, příležitost ke svátosti smíření

10:00 – 10:30 2. přednáška

10:30 – 11:30 osobní modlitba, rozjímání, příležitost ke svátosti smíření

11:30 – 12:00 3. přednáška

12:00 – 14:00 Přestávka na oběd (každý podle svého uvážení), odpočinek

14:00 – 14:55 Diskuse (káva, občerstvení)

15:00 Mše svatá se slavnostním požehnáním a udělením odpustků

 

 

Pokud máte zájem, aby Betlémské světlo zahořelo i u vás doma, vhoďte lístek s adresou (jméno, ulice, číslo domu i patro!) do krabice připravené o adventních nedělích v předsíni kostela. Tyto údaje můžete také zaslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Betlémské světlo budou roznášet na Štědrý den mezi 9. a 12. h bystrčtí skauti nebo si ho můžete v tento den osobně vyzvednout od 9 do 12 h v předsíni kostela a v Arše.