Okolím Svratky

Úterý 5. března; sraz v 8.30 hodin - dopravní uzel ZOO, odjezd tramvají č.1 v 8.35 hodin. Celkem 4 km, prakticky bez převýšení.

Z Říčanské na Rakovec

Úterý 12. března; sraz v 8.30 hodin, dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 52 v 8.36 hodin. Celkem 6,5 km bez enormních převýšení.

Křížová cesta Chudčice

Úterý 19. března; sraz v 8 hodin – dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 303 do Veverské Bítýšky v 8 hodin 14 minut. Celkem 7,9 km místy dosti náročným terénem.

Okolím Kohoutovic

Úterý 26. března; sraz v 8.20 hodin – dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 50 v 8 hodin 28 minut. Celkem 4 km nenáročným terénem.

Na vycházky zvou Stanislav Pokorný a František Zajíček

Klub seniorů od svatých Janů vás zve na křížovou cestu do Chudčic. Sraz v úterý 19. března v 8 h - dopravní uzel ZOO. Odjezd autobusu č. 303 do Veverské Bítýšky v 8:14 h. Ujdeme celkem 7,9 km místy dosti náročným terénem. Kancionál s sebou.

Tatínkové s dětmi z bystrcké farnosti -  Slůňata - zvou na akci "Po cestách hrdelního práva", která proběhne v neděli 24. března. Čeká nás střelba lukem do 3D terčů na lukostřelnici Tišnov, příp. rozhledna (trasa 6-8 km). Sraz v 9:45 na zastávce Bystrc, Nám. 28. dubna (odjezd trolejbusu v 9:49) - vlak Královo Pole směr Tišnov (10:31). S sebou oblečení do přírody, jídlo a pití na celý den, kdo má - luky a šípy. Návrat do Bystrce do 18 hod. www.slunata.com

Třetí letošní cestovatelský podvečer bude na téma „Putování po vojenských opevněních“. Nenechte si ujít povídání s bystrckým farníkem Pavlem Viznerem, který se již mnoho let intenzivně zajímá o vojenskou historii.  Koná se v neděli 10. března od 17 hodin v Arše. 

Číst dál...

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na únor 2019 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program únor_2019.pdf)Archa_program únor_2019.pdf[ ]184 kB

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na leden 2019 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program leden_2019.pdf)Archa_program leden_2019.pdf[ ]175 kB

Zveme všechny farníky na farní ples, který se uskuteční 1. března v salesiánské oratoři v Žabovřeskách. Vstupenky je možné už nyní zakoupit online na stránce www.tickin.cz a v únoru vždy po deváté a desáté nedělní mši svaté na faře. Do 10. února jsou lístky se slevou. Pokud můžete přispět darem do tomboly, budeme rádi, když ho donesete na faru nebo se ozvete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací také najdete na www.signaly.cz/farpl.