V neděli 31. března začíná letní čas. Od příští neděle budou tedy všechny večerní mše svaté v kostele a úterní mše svatá v Arše začínat až v 18:30 hodin.

Děkujeme starším členům scholy a všem dalším organizátorům letošního farního plesu za skvěle připravenou a vydařenou akci. Organizátoři vzkazují: „Děkujeme, že jste si 7. farní ples užili s námi, ať už jste akci jakkoliv podpořili nebo jen přišli! Že letošní modrá barva byla opravdu dobrá, je vidět z fotografií na Rajčeti - www.farnostbystrc.rajce.idnes.cz. Nejpozději za rok se těšíme opět na viděnou. Další fotografie najdete na www.facebook.com/farpl a na https://www.signaly.cz/farpl

Společenství maminek s malými dětmi z naší farnosti zve maminky a děti na setkání vždy v pondělí od 9:30 hod. v Arše. Pro více informací se obraťte na paní Mertovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Program na prosinec 2018 najdete v příloze.

Attachments:
Download this file (Archa_program prosinec_2018.pdf)Archa_program prosinec_2018.pdf[ ]782 kB

Jiří Cenek

Vzpomínková

*

Je příliš ve vzpomínkách sadu

duší zkřehlých ranním mrazem

na začátku listopadu

tichu víry před obrazem

někdo sejmul zašlou stuhu

v barvě smutku božích sluhů

 

a v pohledu nahlas prostém

jak v zázrak pozlacená slova

je zpětně odemčeným mostem

tajemství bran od hřbitova

Číst dál...

V měsíci říjnu se každé úterý v Arše modlíme růženec doprovázený zpěvem z kancionálu (píseň 814 Zdráva buď, nebes královno). V úterý 30. října začínáme v 17:15 hodin.