Od 27.12. se v našem kostele může zúčastnit mše svaté 15 lidí. Na mše svaté se prosím zapisujte ZDE.

Vánoční svátky prožité v kruhu nejbližších, rozzářené oči dětí, jejich čistá radost z dárků, které našly pod stromečkem. To jsou chvíle, kdy si možná více než jindy uvědomíme, jak velkým darem jsou pro nás naše děti. A protože Vánoce jsou svátky, v jejichž středu je dítě Boží, Dar nad všechny dary, rozhodli jsme se tentokrát zvolit téma „Děti jsou poklad“. Co nám naše děti dávají? V čem nám mohou být příkladem? V čem jsou dnešní děti jiné, než bývaly za našeho mládí? Své příspěvky prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo je odevzdávejte na faře do 6. prosince. Těší se redakční tým farního občasníku Setkání.

Rychlý kontakt:

farář
 +420 731 402 602

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.