V našem kostele se může zúčastnit mše svaté 25 lidí. Na mše svaté se prosím zapisujte ZDE.

Milí farníci, pro inspirativní prožití Národního týdne manželství vám určitě doporučujeme další on-line seminář manželů Petra a Ireny Smékalových, tentokrát s názvem „O manželství a dětech aneb plaveme v tom s vámi“.  Měli jsme už několikrát možnost se jejich seminářů účastnit a vždycky jsme získali povzbuzující praktické impulsy do každodenního prožívání manželství i rodičovství, podané vlídně, s humorem a empatií. Petr a Irena dokážou otevřeně mluvit i o svých selháních, jimi předávané zkušenosti jsou nejen odborné, ale také na vlastní kůži získané v jejich rodině s pěti dětmi.

Markéta a Jiří Zelinkovi

Moc vám doporučujeme najít si kvalitní čas jen pro vás dva a na video se nejen podívat, ale využít tuto chvíli i pro vzájemné sdílení, příležitost být jenom spolu… ostatně níže máte pokyny od samotných tvůrců videa.

VIDEO-SEMINÁŘ najdete ZDE

Budeme vděčni za zpětnou vazbu, když nám na farní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. dáte vědět, zda vás seminář zaujal, něčím vás obohatil, nebo naopak zklamal, případně prosím připište, zda byste o podobný seminář měli zájem na živo, až to situace dovolí.
Dobrovolný příspěvek za shlédnutí můžete zaslat na účet farnosti 1341620309/0800 se zprávou pro příjemce "seminář - manželé". Děkujeme.

 

Rychlý kontakt:

farář
 +420 731 402 602

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.