V neděli 8. května přivítala první hosty znovuobnovená farní kavárna. Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě, ochotně se ujali obsluhy a také vám, kdo jste ji přišli podpořit jako hosté.

Farní kavárna chce i nadále nabízet prostor ke společnému setkávání lidí z farnosti, k navazování nových přátelství a prohlubování už existujících. Zatím počítáme s provozováním kavárny pouze 2. neděli v měsíci po všech dopoledních mších svatých: příště tedy 12. června. Pokud se přihlásí dostatek zájemců o obsluhu, aby se mohli střídat, v omezeném režimu bychom rádi měli otevřeno také o prázdninách. Rozpis služeb na červnový termín i na letní měsíce se ovšem teprve rodí a zatím není jisté, zda se zaplní.

Chcete-li pomoci rozběhnout toto dílo a zapojit se do obsluhy, napište prosím co nejdříve na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte i telefon. Ozvěte se i vy, kdo jste svoji pomoc dosud jen ústně přislíbili a nezanechali jste se na sebe žádný kontakt. Děkujeme a těšíme se vás. 

Rychlý kontakt:

farář
 +420 731 402 602

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2022 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.