Znovuobnovená farní kavárna má za sebou první dva dny (8. 5. a 12. 6.). Děkujeme všem, kdo se podílejí na přípravě, ochotně se ujímají obsluhy i vám, kdo ji přicházíte podpořit jako hosté. Zároveň děkujeme všem, kteří chápou, že všechno nemůže být hned dokonalé. Zatím je to pilotní režim a na zlepšení se pracuje.

Pokud se najde dostatek zájemců ochotných zapojit se do prázdninové obsluhy a provozu farní kavárny, mohla by být v červenci a srpnu otevřena každou neděli po mši svaté v 10 hodin. Nejpozději v neděli 19. června bude zveřejněn rezervační formulář, ke kterému dostanou přístup pouze ti, kteří se již přihlásili jako zájemci.

Chcete-li pomoci rozběhnout toto dílo a zapojit se do obsluhy, napište prosím co nejdříve. Ozvěte se i vy, kdo jste svoji pomoc dosud jen ústně přislíbili a nezanechali jste se na sebe žádný kontakt. Pokud si přímo na obsluhu netroufáte a chtěli byste kavárnu podpořit jinak, můžete pro návštěvníky některou prázdninovou neděli upéct buchtu. V obou případech využijte e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte i telefon.

Děkujeme a těšíme se vás.

 

Archiv článků:

Rychlý kontakt:

farář
 +420 731 402 602

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2022 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.