Minulé akce

Noční adorace 25. 3. 2022

Modlitební večer s bystrckou scholou

Materiální sbírka „Brno pro Ukrajinu“ - poděkování

Farní pouť na Vranov

Tříkrálová sbírka letos převážně online

Farní luštitelský přebor

Letos budeme luštit pohodlně ze svých domovů. Přihlášky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo formou sms na 604 728 241. Více zde.

Rozloučení s o. Vnislavem - záznam

Rozloučení s o. Vnislavem můžete sledovat zde

Farní luštitelský přebor - letos jinak

Milí (nejen) bystrčtí farníci, je pravda, že současná doba nám nedává příliš možností setkávat se. Ale to ještě neznamená, že když se navzájem téměř nemůžeme vídat, že by se nemohlo konat vůbec nic. (Číst dál...)

Varhanní koncert v kostele

Zveme všechny příznivce duchovní hudby a rozjímání k poslechu krátkého varhanního koncertu, který proběhne v pátek 2. října po večerní mši svaté  ve farním kostele. (Začátek koncertu cca v 19:15 h.) Zazní skladby Františka Xavera Brixiho, Camilla Saint Saense, Sergeje Prokofjeva a brněnské hudební skladatelky Jaroslavy Luklové v  podání Silvie Sommrové. 

Vycházky Klubu seniorů v září

Rozdrojovice – Soví studánka – lávka pod hradem Veveří... Pojďte s námi na procházku

Číst dál...

Farní pouť na Vranov

Zde si můžete prohlédnout několik fotografií z letošní farní pouti na Vranov. Letos za krásného počasí a v příjemné atmosféře probíhala mše svatá ve venkovních prostorách. 

Mše svatá u Helenčiny studánky

Mše svatá v krásném prostředí u Helenčiny studánky bude letos sloužena v pondělí 20. července od 16 hodin. Srdečně zvou farníci z Ostrovačic, Říčan a Veverských Knínic. www.orik.cz

 

Rychlý kontakt:

farář
 +420 731 402 602

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2022 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.