Tradiční předvánoční tvoření se bude konat v sobotu 2. prosince od 15 do 17:30 h v Arše. Můžete si vyrobit např. svíčky ze včelího vosku, vánoční dekorace, andělíčky z ovčího rouna, vázat a balit perníčky a současně podpořit projekt Adopce na dálku. Pokud byste se rádi této akce zúčastnili, čtěte dále...

Tradiční předvánoční tvoření se bude konat v sobotu 2. prosince od 15 do 17:30 h v Arše. Můžete si vyrobit např. svíčky ze včelího vosku, vánoční dekorace, andělíčky z ovčího rouna, vázat a balit perníčky a současně podpořit projekt Adopce na dálku. 

Co máme mít s sebou? Veškerý materiál i pomůcky budou k dispozici. Oblečení je lepší pracovní, takové, které se může ušpinit. Přezůvky mít nemusíte. 

Co za to? Dobrovolný příspěvek na podporu Adopce na dálku. Své výrobky si buď můžete odnést domů nebo je věnovat k prodeji na tuto akci. 

Jak můžete pomoci? Budu samozřejmě vděčná všem, kdo pomůžou dětem s vyráběním u jednotlivých stanovišť. Prosím také ochotné lidi, aby na závěr pomohli s úklidem, ať Archu uvedeme do původního stavu. 

Pozn.: Akce je určena hlavně dětem (dospělým se samozřejmě účast nezakazuje:-)), ale nejedná se o hlídání dětí. Za děti nese plnou zodpovědnost jejich starší doprovod. Prosím, dbejte pokynů organizátorů, zvláště co se týče používání nůžek a nahřívání vosku. Zatím tam nikdy k úrazu nedošlo, tak doufám, že v tomto příznivém trendu budeme pokračovat:-). 

Na akci není třeba se dopředu přihlašovat. 

Těšíme se na Vás. Ilka a Markétka Burdovy

Rychlý kontakt:

farář
 tel:+420 607 736 851

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2023 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.