Fotogalerii z farní pouti do Šošůvky si můžete prohlédnout zde.

Pouť na poděkování za 9 let kněžské služby o. Pavla Svobody v bystrcké farnosti se uskuteční v sobotu 10. června. Výchozí místo pro pěší: Ostrov u Macochy, Jednota (aut. zast.). Odtud bychom ve 14:15 putovali do obce Šošůvka (cca 5 km). Na závěr pouti (asi v 16:30) by otec Pavel slavil mši svatou v tamní kapli sv. Václava a sv. Anežky České. Doprava – individuálně.

Do Ostrova u Macochy je možné dojet buď autem nebo vlakem ze zast. Brno hl.nádraží směr Letovice (odjezd ve 13:00 hodin). V Blansku je potřeba z vlaku vystoupit a přesunout se na autobusové nádraží, které je hned před vlakovou stanicí. Tam nastoupíte na autobusovou linku č. 232 směr Vysočany (odjezd 13:40; zřejmě ze stanoviště 7). Pokud by si někdo na pěší putování netroufal, tento autobus pokračuje až do Šošůvky.

Abychom měli alespoň orientační představu, kolik nás na pouti bude, počítáte-li s účastí, prosím, ozvěte se co nejdříve na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.., abychom vám mohli třeba přidělit i nějaký nenáročný úkol:-) Pokud máte v plánu jet autem, připište prosím také info, zda byste mohli případně někomu nabídnout odvoz z Bystrce, Kníniček nebo Rozdrojovic a kolik volných míst byste měli.

Rychlý kontakt:

farář
 tel:+420 607 736 851

pastorační asistentka
  +420 728 053 553
  brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2023 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.