Dívky v bílých šatech s věnečkem ve vlasech a chlapci v oblecích. Tak vídáme děti z naší farnosti, když přistupují k prvnímu svatému přijímání. Někomu vzpomínky na tento velký den zůstanou v paměti celé roky, jinému se nevybaví třeba ani to, s kým poprvé ke stolu Páně přistoupil. Máte ještě svoji fotografii z prvního svatého příjímání? A víte kde? Pokud jste na obě otázky odpověděli kladně, čtěte prosím dál.

Dívky v bílých šatech s věnečkem ve vlasech a chlapci v oblecích. Tak vídáme děti z naší farnosti, když přistupují k prvnímu svatému přijímání. Někomu vzpomínky na tento velký den zůstanou v paměti celé roky, jinému se nevybaví třeba ani to, s kým poprvé ke stolu Páně přistoupil. Máte ještě svoji fotografii z prvního svatého příjímání? A víte kde? Pokud jste na obě otázky odpověděli kladně, čtěte prosím dál. Budeme rádi, když nám fotografii zapůjčíte (nejlépe skupinovou i s knězem). Rádi bychom totiž v souvislosti s tématem „Nechte maličké přijít ke mně“ uspořádali z těchto fotek v Arše malou výstavu. V obálce označené vaším jménem, rokem i místem konání a pokud možno i jménem kněze/katechety je prosím do 20. listopadu odevzdávejte na faře. Budeme rádi i za fotky od vás, kdo jste k prvnímu svatému přijímání přistoupili v jiné farnosti. Nezapomeňte připsat telefonický či e-mailový kontakt na vás. Fotografie vám samozřejmě v pořádku vrátíme. Redakční tým Setkání

Rychlý kontakt:

Adresa:
Nám. 28. dubna 130/8
635 00 Brno

 +420 730 541 734

 brno-bystrc@dieceze.cz

Copyright © 2019 Římskokatolická farnost Bystrc. Všechna práva vyhrazena.